Roland Svensson Ramsmora Möja

472286

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) Läsande män, Ramsmora Möja, signerade, litografi resp grafiskblad, ca 21x15-37x46 cm;

Läs mer

En med dedikation

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Ramsmora Möja
Budhistorik (5 bud)
3371012
3369843
3368759
950
3368759
3366692

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.