Roland Svensson Ramsmora Möja

Föregående | Översikt | Nästa

472286

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) Läsande män, Ramsmora Möja, signerade, litografi resp grafiskblad, ca 21x15-37x46 cm;

Läs mer

En med dedikation

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

472286 - Roland Svensson Ramsmora Möja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Ramsmora Möja
Budhistorik (5 bud)
3371012
3369843
3368759
950
3368759
3366692

14 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 18:00
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer