Roland Svensson Skärgård

472285

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) Waxholmsbåt, Sjömän, Fiskebodar, signerade roland S, litografier, numrerade 30 ex, ca 11x11, 16x11, samt 13,5x11cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Skärgård
Budhistorik (22 bud)
3403960
1 600
3404762
3403960
1 400
3404761
1 300
3403960

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.