Roland Svensson Sjöbodar och Kobbar

472282

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4) Sjöbodar och kobbar, signerade roland S, litografi/kolorerade/teckning, ca 5,5x11, 7x10,5, 6x9, 19x12 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

Budhistorik (3 bud)

3405102
3373980
3373024

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.