Roland Svensson

Föregående | Översikt | Nästa

472281

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Arbetsbilder, signerad roland S. 25 ex, litografi, ca 10x11-16x11 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

472281 - Roland Svensson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

3381815
3373975
950
3370501

18 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 12:00
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer