Roland Svensson

472281

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Arbetsbilder, signerad roland S. 25 ex, litografi, ca 10x11-16x11 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
3381815
1 900
3383699
1 800
3381815
1 700
3383698
1 600
3381815

Slutpris SEK:
1 900
173 EUR, 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.