Roland Svensson Skärgård

472278

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i aftonrodnad, signerad roland S, 31/100, färglitografi, bildmått ca 11,5x18 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Skärgård
Budhistorik (8 bud)
3405477
650
3385646
600
3368733
550
3366467
500
3368732
450

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.