Roland Svensson Skärgård

Föregående | Översikt | Nästa

472278

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i aftonrodnad, signerad roland S, 31/100, färglitografi, bildmått ca 11,5x18 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

472278 - Roland Svensson Skärgård
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Skärgård
Budhistorik (6 bud)
3368733
550
3366467
500
3368732
450
3366467
3368731

16 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 21:45
AKTUELLT BUD SEK:
550
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer