Roland Svensson Skärgård

472276

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Skärgårdsvik" samt "Den första snön", signerade roland S, 283/310 resp 124/310, färglitografi, bildmått ca 20x40 resp 38x26 cm

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Skärgård

Budhistorik (3 bud)

3403396
3403395
3402717
500

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.