ROLAND SVENSSON Skärgård

Föregående | Översikt | Nästa

472208

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Sjöviste - sommar" samt "Sjöviste - vinter", ur boken "SKÄRGÅRD"- En rapsodi i ord och bild. Stockholm: Bonniers, 1952, signerade roland S, numrerade 219/250, ca 18x14, resp 19,5x14 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

472208 - ROLAND SVENSSON Skärgård
Din e-postadress

Fråga
Skicka
ROLAND SVENSSON Skärgård
Budhistorik (1 bud)

3369828
2017-07-10 19:31:34

16 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 21:39
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer