Roland Svensson Skärgårdsmotiv

472195

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll i skärgården", signerade och daterad roland S, -42, färglitografier, ca 10,5x30 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (17 bud)
3404858
3405389
3404858
3405367
950
3404858
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.