Roland Svensson Havsbandet

472186

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondag i havsbandet", signerad och daterad roland S Dec 1974, första pt utan korrektur, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Havsbandet

Budhistorik (12 bud)
3404887
3405187
3404887
1 400
3405186
1 300
3404887

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.