Roland Svensson Havsbandet

472186

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondag i havsbandet", signerad och daterad roland S Dec 1974, första pt utan korrektur, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Havsbandet

Budhistorik (12 bud)
3404887
3405187
3404887
1 400
3405186
1 300
3404887

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer