Roland Svensson Det goda livet

472185

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Det goda livet", signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 25x20 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (10 bud)
3405441
3394778
3394778
1 600
3393624
3393623
1 400

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.