Roland Svensson Kallskär

472184

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Väntan - Kallskär" signerad roland S, PT utan korr, färglitografi, bildmått ca 28x45 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Kallskär

Budhistorik (16 bud)
3405436
3 600
3401748
3 400
3405435
3 200
3401748
3393991
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.