Roland Svensson Kallskär

472184

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Väntan - Kallskär" signerad roland S, PT utan korr, färglitografi, bildmått ca 28x45 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Kallskär

Budhistorik (16 bud)
3405436
3 600
3401748
3 400
3405435
3 200
3401748
3393991
2 800

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer