Roland Svensson Röder Storskärgård

Föregående | Översikt | Nästa

472183

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", signerad roland S, HC XIII/XX, färglitografi, bildmått ca 26x54 cm;

Läs mer

Fuktfläck i nedre kant/ marginalen

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

472183 - Roland Svensson Röder Storskärgård
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (27 bud)
3382678
11 000
3381603
10 500
3382676
10 500
3381603
10 000
3375200
9 800

17 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 21:18
AKTUELLT BUD SEK:
11 000
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer