Roland Svensson Röder Storskärgård

472183

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Röder Storskärgård", signerad roland S, HC XIII/XX, färglitografi, bildmått ca 26x54 cm;

Läs mer

Fuktfläck i nedre kant/ marginalen

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (34 bud)
3405068
16 500
3405024
16 000
3405024
15 500
3404946
15 000
3404946
13 000

Slutpris SEK:
16 500
1 612 EUR, 1 886 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.