Roland Svensson Skärgårdsbåt

472176

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Skärgårdsbåt resp. sällskap i roddbåt, signerade roland S, 21/25 resp 6/25, litografier, ca 5x11 resp 9x11 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

Roland Svensson Skärgårdsbåt
Budhistorik (20 bud)
3405413
3405380
1 400
3405281
1 300
3404257
3405280

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.