Roland Svensson Vinter i skärgården

472175

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinter i skärgården, signerad roland S, 112/260, färglitografi, bildmått ca 36x57 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

Budhistorik (21 bud)
3405439
1 400
3405434
1 300
3405427
3405382
3405426

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.