Roland Svensson Gillöga

472168

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Gillöga", signerade roland S, en daterad -43, litografi, ca 15,5x20 resp 9,5x22 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (13 bud)
3404680
3405278
3404680
3405277
950
3404680
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.