Roland Svensson Fyrfolkets hamn Svenska Högarna

472166

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna, 1970, signerad roland S, 32/50, färglitografi, ca 28x41 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (13 bud)
3400808
3405168
3 800
3400808
3 600
3401184
3 400
3400808
3 200

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.