Roland Svensson Fyrfolkets hamn Svenska Högarna

472166

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna, 1970, signerad roland S, 32/50, färglitografi, ca 28x41 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (13 bud)
3400808
3405168
3 800
3400808
3 600
3401184
3 400
3400808
3 200

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer