Roland Svensson Skötbåtarna

472164

ROLAND SVENSSON (1910-2003); "Skötbåtarna går ut" signerad och numrerad roland S. 141/310, färglitografi, ca 22,5x37 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Skötbåtarna
Budhistorik (6 bud)
3398478
550
3405093
500
3398478
450
3404733
3398478

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.