Roland Svensson Eftersommar

472161

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Eftersommar" ("Augustidag"), signerad roland S, 14/20, färglitografi, bildmått ca 43x55 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Eftersommar
Budhistorik (10 bud)
3405385
900
3405378
850
3405374
3398472
750
3398472
550

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.