Roland Svensson Till rors

472160

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Till Rors", signerad roland S, 25/35, färglitografi, ca 42x28 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Till rors
Budhistorik (11 bud)
3393986
3392819
3368806
1 900
3368806
3368805
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer