Roland Svensson Halssundet Gryt

472158

ROLAND SVENSSON (1928-2003): "Halssundet, Gryt." - motiv från Gryts skärgård, signerad roland S, 63/150, färglitografi, bildmått ca 22x41 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (3 bud)

3405352
3404711
3367357

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.