Roland Svenssom Tornösund

472157

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Midvinter Tornösund", signerad roland S, 41/225, färglitografi, ca 29x36 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svenssom Tornösund
Budhistorik (22 bud)
3405386
1 600
3405384
3405381
1 400
3405377
1 300
3405375

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.