Roland Svensson - Sommardag

472156

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardag", signerad roland S, 37/350, färglitografi, bildmått ca 32x26 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson - Sommardag
Budhistorik (34 bud)
3405351
8 000
3405344
7 800
3405344
7 400
3405111
7 200
3405111
6 400

Slutpris SEK:
8 000
727 EUR, 840 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.