Roland Svensson Kuling

472154

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kuling", signerad roland S, 13/260, färglitografi, ca 30x22,5 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Kuling
Budhistorik (17 bud)
3405297
1 300
3405309
3405297
3405262
3405262
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.