Roland Svensson Stockholm

Föregående | Översikt | Nästa

472152

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Mälartorget" (''Riddarfjärden''), signerad och daterad roland S -53, lito. 100 ex, litografi, ca 39x29 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Stockholmiana

Rum 1

472152 - Roland Svensson Stockholm
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Stockholm

Budhistorik (17 bud)
3383506
3383500
3383044
3383497
950
3383044
900

12 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 20:24
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer