Roland Svensson Stockholm

472152

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Mälartorget" (''Riddarfjärden''), signerad och daterad roland S -53, lito. 100 ex, litografi, ca 39x29 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Stockholmiana

Roland Svensson Stockholm

Budhistorik (29 bud)
3400796
5 000
3404666
4 800
3400796
2 800
3401022
2 600
3400796

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.