Roland Svensson Gillöga

472151

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalle Anderssons bod Gillöga", monogramsignerad i plåten RS, litografi, bildmått ca 45x59 cm;

Läs mer

Roland Svenssons första litografi (1936)

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (13 bud)
3405283
3 200
3405121
3405113
2 800
3405110
2 600
3403422

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.