Roland Svensson Gillöga

Föregående | Översikt | Nästa

472151

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalle Anderssons bod Gillöga", monogramsignerad i plåten RS, litografi, bildmått ca 45x59 cm;

Läs mer

Roland Svenssons första litografi (1936)

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

472151 - Roland Svensson Gillöga
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (2 bud)

3371037
2017-07-11 18:40:52
3367789
2017-07-09 09:07:57

18 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 20:15
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer