Roland Svensson Landsortsfyr

472148

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Landsortsfyr" signerad roland S, 283/310, färglitografi, ca 26x26 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Landsortsfyr
Budhistorik (19 bud)
3405295
2 800
3405294
2 600
3405294
3405188
3405291

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.