Roland Svensson Petrus sumpjolle

472147

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Petrus sumpjolle", monogramsignerad i plåten RS, litografi, bildmått ca 38,5x49 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (6 bud)
3382710
3382709
2 800
3375193
2 400
3373453
1 900
3373452

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.