Folke Lind

472143

FOLKE LIND (född 1931): "Hyreshuset", olja på pannå, signerad och daterad 1967, Folke Lind, ca 60x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Folke Lind

Budhistorik (46 bud)
3409486
7 200
3409478
7 000
3409484
6 800
3409478
6 600
3409483
6 400

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer