Folke Lind

472143

FOLKE LIND (född 1931): "Hyreshuset", olja på pannå, signerad och daterad 1967, Folke Lind, ca 60x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Folke Lind

Budhistorik (46 bud)
3409486
7 200
3409478
7 000
3409484
6 800
3409478
6 600
3409483
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.