Roland Svensson Kvällsvarden

472141

ROLAND SVENSSON (1910-2003); "Kvällsvarden" signerad och daterad roland S -43, 1/10, färglitografi, bladmått 45x41 cm;

Läs mer

Gulnad

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Kvällsvarden
Budhistorik (6 bud)
3405287
550
3405284
500
3405282
450
3405276
3405273

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.