Roland Svensson Skärgårdsbild

472135

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad roland S, 154/350, färglitografi, bildmått ca 28x41 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Skärgårdsbild
Budhistorik (20 bud)
3404723
2 600
3405215
2 400
3404723
1 700
3404663
1 600
3403008

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.