Roland Svensson God vind

472134

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerade Roland S., numrerad 254/275, färglitografi, ca 22,5x33 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson God vind
Budhistorik (36 bud)
3405244
3 800
3405245
3 800
3405244
3 600
3405243
3 400
3405243
3 200

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.