Roland Svensson Oktoberkväll

472120

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad roland S, 38/350, färglitografi, bildmått ca 20x24 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Oktoberkväll
Budhistorik (12 bud)
3405240
3405222
3405200
3405164
950
3405088
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.