Roland Svensson Fullmastriggare

472118

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fullmastriggare, Tristan da Cunha, signerad roland S, 11/450/II, färglitografi, bildmått ca 41x60 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (13 bud)
3405239
900
3405107
850
3404756
3405106
3404756
700

Slutpris SEK:
900
82 EUR, 95 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.