Roland Svensson Melkobba

472112

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Melkobba", signerad roland S, 47/200, färglitografi, bildmått ca 42x30 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Melkobba
Budhistorik (22 bud)
3405234
1 700
3404878
1 600
3405008
3404878
1 400
3404852
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.