Roland Svensson Långvik

472109

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Långvik", signerad roland S, 14/20, färglitografi, bildmått ca 21x28 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Långvik
Budhistorik (3 bud)

3400097
3389181
950
3373746

Slutpris SEK:
136 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.