Roland Svensson Möja

472108

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Möja Vinter", signerade roland S, 166/200, färglitografier, bladmått ca 31x19 resp 31x22 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Möja
Budhistorik (21 bud)
3405224
3 400
3405223
3 200
3405182
3405197
3405182
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer