Roland Svensson Skärgård

472072

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isbunden skärgård", signerade roland S, 32/200, litografi, bildmått ca 20x36 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Skärgård
Budhistorik (2 bud)

3404719
3404644

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.