Roland Svensson Sommarnatt

472062

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad och daterad roland S Jan -54, litografi, bildmått ca 23x34 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Monter 32

Roland Svensson Sommarnatt

Budhistorik (8 bud)
3405209
650
3405091
600
3404909
550
3404625
500
3395509
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.