Roland Svensson Utskärshamn

472044

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad roland S, 65/285, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Utskärshamn
Budhistorik (12 bud)
3387907
3 200
3400529
3 200
3387907
3371440
2 800
3387905
2 600

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer