Roland Svensson Utskärshamn

472044

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad roland S, 65/285, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Utskärshamn
Budhistorik (12 bud)
3387907
3 200
3400529
3 200
3387907
3371440
2 800
3387905
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.