Roland Svensson Gillöga

472038

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 308/360, färglitografi, bildmått ca 33x52 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (37 bud)
3405097
9 400
3405086
9 200
3404900
9 000
3405084
8 800
3404900
8 600

Slutpris SEK:
9 400
918 EUR, 1 074 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.