Roland Svensson Löka

472032

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Löka", signerad och daterad roland S -43, färglitografi, bildmått ca 14x34 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Löka

Budhistorik (3 bud)

3392623
750
3382349
500
3376864

Slutpris SEK:
750
68 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.