Roland Svensson Lilla Nassa

Föregående | Översikt | Nästa

472031

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lilla Nassa Storskäret", signerad roland S, 105/110, färglitografi, bildmått ca 27x43 cm;

Läs mer

Med dedikation

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

472031 - Roland Svensson Lilla Nassa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Lilla Nassa
Budhistorik (16 bud)
3371437
3382348
3371437
950
3382347
900
3371437
850

16 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 19:12
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer