Roland Svensson Lilla Nassa

472031

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lilla Nassa Storskäret", signerad roland S, 105/110, färglitografi, bildmått ca 27x43 cm;

Läs mer

Med dedikation

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Lilla Nassa
Budhistorik (24 bud)
3401745
1 800
3403389
1 700
3401745
1 600
3389178
3371437
1 400

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.