Roland Svensson Frisk bris

Föregående | Översikt | Nästa

472029

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Frisk bris", signerad roland S, 7/300, färglitografi, bildmått ca 35x42 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

472029 - Roland Svensson Frisk bris
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Frisk bris
Budhistorik (7 bud)
3370724
3371357
1 900
3370724
1 600
3370723
3370096

12 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 19:09
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer