Roland Svensson Frisk bris

472029

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Frisk bris", signerad roland S, 7/300, färglitografi, bildmått ca 35x42 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Frisk bris
Budhistorik (26 bud)
3404515
7 200
3404826
7 000
3404515
6 600
3404824
6 400
3404515
6 200

Slutpris SEK:
7 200
726 EUR, 863 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.