Roland Svensson Sommarafton

472025

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton", signerad roland S, 353/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Sommarafton
Budhistorik (12 bud)
3405122
850
3405098
3402068
750
3367788
700
3382345
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.