Roland Svensson Sommarafton

472025

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton", signerad roland S, 353/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Sommarafton
Budhistorik (12 bud)
3405122
850
3405098
3402068
750
3367788
700
3382345
700

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer