Roland Svensson Gillöga

472023

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll Gillöga", signerad roland S, 118/275, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm;

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (32 bud)
3405181
6 600
3405179
6 400
3405175
6 200
3405153
6 000
3405173
6 000

Slutpris SEK:
6 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer