Roland Svensson Gillöga

472023

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll Gillöga", signerad roland S, 118/275, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm;

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (32 bud)
3405181
6 600
3405179
6 400
3405175
6 200
3405153
6 000
3405173
6 000

Slutpris SEK:
6 600
600 EUR, 693 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.