Roland Svensson Ramsmora Möja

472019

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ramsmora - Möja", signerad roland S, 36/360, färglitografi, bildmått ca 24,5x41 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Ramsmora Möja
Budhistorik (12 bud)
3404564
1 600
3403584
3404563
3403584
1 400
3404562
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.