Roland Svensson färglitografi

472013

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isvinter - Storskärgården", signerad roland S, 1/110, färglitografi, bildmått ca 44x40 cm;

Läs mer

Hanteringsveck

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (26 bud)
3405139
2 400
3405132
3404889
3405128
3404889
1 900

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer