Roland Svensson färglitografi

472013

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isvinter - Storskärgården", signerad roland S, 1/110, färglitografi, bildmått ca 44x40 cm;

Läs mer

Hanteringsveck

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (26 bud)
3405139
2 400
3405132
3404889
3405128
3404889
1 900

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.