Roland Svensson Möja

471990

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Möja", signerad roland S, 227/360, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Möja
Budhistorik (43 bud)
3405063
10 500
3405078
10 000
3405063
9 800
3405035
9 600
3405035
9 200

Slutpris SEK:
10 500
1 026 EUR, 1 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.