Roland Svensson Tornösund Möja

471989

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad roland S, 26/260, färglitografi, bildmått ca 35x50 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (22 bud)
3404870
3 400
3403592
3 200
3403720
3403592
2 800
3403574
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.