Roland Svensson Utskär

Föregående | Översikt | Nästa

471980

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskär", signerad roland S -96, 117/250, färglitografi, bildmått ca 33x49 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Rum 1

471980 - Roland Svensson Utskär
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Utskär
Budhistorik (6 bud)
3382337
650
3371694
500
3371693
450
3371692
3371691

12 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-07 kl 17:20
AKTUELLT BUD SEK:
650
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer