Roland Svensson Utskär

471980

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskär", signerad roland S -96, 117/250, färglitografi, bildmått ca 33x49 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Roland Svensson Utskär
Budhistorik (9 bud)
3397967
1 800
3399675
1 700
3397967
1 600
3382337
650
3371694
500

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.